ScriptsWordPress

AdSense uyumlu ücretsiz wordpress temaları 2020

AdSense & SEO Uyumlu Ücretsiz WordPress Teması

Adsense aracılığıyla daha fazla gelir elde etmek için adsense ile uyumlu bir wordpress teması arıyorsanız, yazdığımız makaleyi okumalısınız.

Bu makalemizde ücretsiz wordPress temalarını paylaştım tamamen AdSense & SEO uyumlu olup kazançlarınızı iki katına çıkaracaktır arama motorlarında en üst sıraya çıkacaksınız

 


BFastMag

bFastMag, muhteşem özelliklerinde AdSense uyumlu bedava dağıttığı bir WordPress temasıdır. Bu tema, haber siteleri, magazin tarzı siteler, teknoloji blogları, fotoğrafçılık siteleri, moda blogları ve kişisel bloglar için kusursuz bir alternatiftir. Kolayca kusursuz bir site oluşturmaya yardımcı olan Bootstrap ile oluşturulmuş oldukça özelleştirilebilir bir temadır.


Planer

Planer, içeriğinizin nefes almasını sağlamak amacıyla oluşturulmuş geniş ve minimal WordPress Adsense Teması arasına girmektedir.

AdSense kodunu görüntüleme alanlarının tümü duyarlıdır. Bu sebeple mobil ziyaretçilerden web sitenize gelen reklam tanıtım tıklamalarını ve gelirlerini kaybetmezsiniz. Reklamlar en temel sayfada, kenar çubuğunda ve ayrı mesajlarda ve sayfalarda gösterilebilir.

Tema ayrıca, içeriğinize kolaylıkla sayfa öğeleri eklemek için çok sayıda kullanışlı kısa kodla beraber gelir. Bu öğeler, düğmeler, sekmeli alanlar, ilerleme çubukları, geçişler ve daha fazlasını içerir. Ayrıca, en iyi içeriğinizi stilde göstermek için bir içerik kaydırıcısı da vardır.

Planer WordPress Adsense Teması

 


StarMile

StarMile, para kazanmaya odaklanan çok amaçlı WordPress Adsense Teması

Blogunuzdan para kazanmanıza yardımcı olmak için StarMile çok sayıda yararlı özelliğe sahiptir. Örneğin, internet sitenizde AdSense tıklama başına ödeme reklam tanıtımlarını görüntüleme desteği sayesinde, kodu Google’dan satın aldıktan sonra reklam tanıtım içeriğinin sitenizde nerde görüntüleneceğini seçebilirsiniz. Temada pek çok reklam tanıtım yeri bulunduğundan, sitenizin bu özelliğini hedef kitlenize ve hedeflerinize uygun biçimde yapılandırabilirsiniz.

Para kazanma ile alakalı diğer özelliklerinden bazıları, internet sitenizde komisyon kazandıran bağlı kuruluş bağlantılarını görüntülemeyi kolaylaştıran bağlı kuruluş widget’ları ve ayrıca internet sitenizde görüntülenebilecek bir ürün caruseli oluşturmanıza olanak sağlamayı başaran bir Alışveriş Yeri Modülü içerir. Caruseli diğer ürünlerde olduğu gibi kendi ürünlerinizi de tanıtmak için kullanabilirsiniz.

StarMile AdSense uyumlu WordPress temasının bir diğer para kazanma özelliği, Shop the Post modülüdür. Bu modül bir gönderide belirtilen tüm ürünlere satın alma bağlantılarını görüntülemek için kullanılabilir.

Starmile WordPress Adsense Teması

Shop the Post modülünün sürükle ve bırak işlevi sayesinde, ekrana ürün eklemek kolaydır. Bu sebeple, ürün incelemeleri koleksiyonu ya da belirli bir ürün türüne kılavuzluk gibi birden çok ürün hakkında içerik oluşturuyorsanız, bu modül içeriğinizden para kazanmanıza gerçekten yardımcı olabilir. WordPress web sitenizden ya da blogunuzdan para kazanmanın diğer bir yolunu da vererek, bu temayla kolayca görülebilir görüntüler oluşturabilirsiniz.


Güncel temalar geldikçe yazıya ekleme yapacağız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün