Scripts

ChatNet v1.4 – PHP Sohbet Odası Scripti

PHP Sohbet Odası ve Özel Sohbet Scripti

 

ChatNet, web siteniz, mobil uygulamanız veya web uygulamanız için tam teşekküllü bir PHP Grup Sohbet Odası ve Özel Sohbet Scriptidir. Mobil öncelikli, modern ve kullanıcı dostu tasarımı, web sitenizi veya uygulamanızı zengin özelliklere sahip bir topluluk ve sorunsuz bir şekilde sosyal platform haline getirecek.


Mobil Uyumlu

ChatNet’in mobil ilk tasarımı, kullanıcılarınızın sohbet topluluğunuza çok çeşitli mobil cihazlar aracılığıyla erişmesini sağlar. İOS, Android ve herhangi bir modern web tarayıcısını destekler. Tamamen duyarlı ve modern tasarımı, kullanıcılarınıza yerel bir mobil deneyim sunar.


Modern Tasarım

ChatNet, eksiksiz ve modern görünümlü bir ön uç web sitesi içerir. Sohbet odalarınızı farklı stillerle sergileyebilirsiniz. Logoları, resimleri ve hatta web sitesinde gördüğünüz her rengi özelleştirebilirsiniz.


Çoklu Dil Desteği

ChatNet, yerleşik bir Dil ve Çeviri Yöneticisi ile birlikte gelir. Sorunsuz bir şekilde kendi dillerinizi ve çevirilerinizi ekleyebilirsiniz. ChatNet, RTL Dilleri dahil herhangi bir dile çevrilebilir. Tüm Unicode karakter kümelerini destekler. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün