AndroidIOS

eShop v2.0.6 – Flutter Çoklu Satıcı e-Ticaret Tam Uygulaması Kaynak Kodu

eShop – Çok Satıcılı e-Ticaret Sistemi

Satıcıların, Mağaza Sahiplerinin, Perakendecilerin ve Tüm Satıcıların ürünlerini tek bir platformda sergileyebileceği veya satabileceği, daha önce hiç olmadığı kadar modern, çok satıcılı bir pazar yeri. Bu uygulama Flutter’a dayanmaktadır.

Zarif Ana sayfa

Arama seçeneklerini, kaydırıcıları, çeşitli satıcıları, dinamik ürün bölümlerini, kategorileri ve daha fazlasını görüntüleyebileceğiniz ana ekrana göz alıcı ve erişimi kolay.

Dinamik Ürünler Bölümleri

Yeniler, eklenen ürünler, İndirimdeki Ürünler, En Çok Satılan Ürünler, En Çok Satılan Ürünler, Tümü veya Belirlenen kategorilerden Özel Ürünler gibi geniş seçeneklerle dinamik ürünler bölümleri oluşturabileceğiniz en sevilen ve talep edilen özellik.

Ürün Listeleme

Liste görünümü ve ızgara görünümü görüntüleme seçenekleri, Gelişmiş Filtreleme ve Sıralama ölçütü seçenekleriyle güçlü ürün listeleme sayfası. Ürün Detayları Müşterilerinize ürün hakkında eksiksiz bilgi veren çekici ve bilgilendirici ürün detayları görünümü. Ürün resimleri ve videosu, Ürün özellikleri, ürün çeşitleri ve fiyatları, müşteri incelemeleri, satıcı bilgileri ve ilgili ürünler listesi, bu tür tüm bilgiler güzel bir şekilde organize edilmiş bir şekilde görüntülenir.

Ürün Örnekleri

İlgi çekici ve ayırt edilmesi kolay ürün çeşitleri oluşturmak için Renk Örnekleri, Görüntü Örnekleri ve Metin Örnekleri.

Ürün Özellikleri, Etiketler ve Filtreler

Ürünlerinizin bölümlerde, ürün listelerinde, arama sonuçlarında ve daha fazlasında verimli bir şekilde filtrelemesine izin vermek için sınırsız nitelikler oluşturun. Renkler, Bedenler, Markalar, Ağırlıklar, Depolama ve çok daha fazlası için nitelikler oluşturabilirsiniz. Genel arama deneyimini daha sorunsuz ve doğru hale getirmek için ürünlerle farklı etiketler de ilişkilendirebilirsiniz.

Ürünleri karşılaştır

Karşılaştırma listesine istediğiniz ürünleri ekleyin ve farklı ürünlerin özelliklerini, özelliklerini ve fiyatlarını kolaylıkla karşılaştırın.

posta kodları

Sepete eklemeden önce aradığınız ürünün bölgenizde teslim edilip edilmediğini kontrol edin.

Kategoriler

Sınırsız seviyeler için sınırsız kategorileri yönetin ve görüntüleyin ayrıca kullanıcının etkinliklerine göre popüler kategorileri, istediğiniz kategorileri ve diğer tüm kategorileri kolaylıkla gösterir.

Teklifler Bölgesi


Fiyatların belirli bir yüzdesinin altına düşen ürünleri listelemek için sağlanan Benzersiz ve Özel Teklifler Bölgesi.

Promosyon kodları

Müşterilerinizin mevcut herhangi bir promosyon kodu arasından seçim yapmasına izin vermek için promosyon kodlarını kolayca listeleyebileceğiniz promosyon kodu bölümünün geliştirilmiş sürümü.

Sepet ve Sonrası için Kaydet

Ürünlerinizi sunucu sepetinde depolayın ve yönetin ve bunlara platformlar ve cihazlar üzerinden erişin. Ayrıca, mevcut ödeme sırasında devam etmek istemiyorsanız, ürünlerinizi daha sonraki ödemeler için sepetten kaydedebilirsiniz.

Birden Fazla Adres

Birden fazla adresinizi yönetin, ev adresiniz veya ofis adresiniz olabilir, ödeme sırasında birden fazla adres arasından kolayca seçim yapın.

Ödeme

Adresler, Tercih Edilen Teslimat Tarihi Saat seçenekleri, Seçilebilecek Çeşitli Ödeme yöntemleri ve sipariş özeti, satıcılara, satıcılara ve sistem yöneticilerine verilecek sipariş hakkında yeterli ayrıntıyı verir.

Ödeme metodları


Müşterilerinize, tek bir tıklamayla kolayca yönetilebilecekleri birden fazla ödeme seçeneği sunun. Teslimatta Nakit, PayPal, Razorpay, Paystack, Flutterwave, Stripe, Paytm ve Doğrudan Banka Havalesi ödeme seçeneklerimiz var.

Siparişler ve Faturalar

Alınan durumdan teslim edilen duruma kadar mevcut kesin bilgilerle her sipariş öğesini bulun ve izleyin. Ayrıca faturalarınızı istediğiniz zaman bulabilir veya indirebilirsiniz.

Cüzdanlar

Sipariş verme deneyimini daha hızlı hale getirmek için yerleşik cüzdan işlevi. Cüzdanınızı şarj edin ve her cüzdan işlemini kolayca takip edin.

Diller, Temalar ve daha fazlası

Tüm bu mükemmel özelliklerin yanı sıra eShop, çok dilli destek (LTR ve RTL dil desteği), açık ve koyu tema desteği, Müşteri destek sistemi, Öner ve Kazan ve daha fazlası gibi daha birçok önemli özelliğe sahiptir.

Güçlü Yönetici Panosu

Satıcıları, ürünleri ve kategorileri, siparişleri, kaydırıcıları ve teklif afişlerini, öne çıkan bölümleri ve çok daha fazlasını yönetmek için modül bilge izinleri özelliğine sahip birden fazla yöneticiye sahip Güçlü Yönetici Panosu.

satıcı paneli


Satıcıları kontrol panelinden kolayca yönetin. Kayıt isteklerini onaylayın / reddedin, ürünlerini görüntüleyin / yönetin.

Ürünler ve Varyantlar

Nitelikler, Vergiler ve Toplu Yükleme ve güncelleme özellikleri gibi çok çeşitli seçeneklerle ürünleri ve çeşitlerini yönetin.Sistem ayarları

Ödeme yöntemleri, zaman dilimleri, SMTP e-posta ayarları, tek tıklamayla otomatik sistem güncelleme özelliği, bildirim ve çok daha fazlasını yönetmek için birçok seçenek ile sistem sahiplerine harika özelleştirilebilirlik seçenekleri sunan geniş mağaza ayarları seçenekleri.

Kaydırıcılar ve Teklifler

Özel teklifler öne çıkan ürünleri veya kategorileri kaydırıcılar ve teklif afişleri yardımıyla vurgulayın.

Destek Biletleri Sistemi

Bu, müşterilerin mobil uygulamadan doğrudan bir destek bileti oluşturmasına olanak tanır ve ilgili ekip üyeleri talepleri işleyebilir.

Promosyon kodu

Promosyon kodlarını verimli bir şekilde yönetin. Özel koşullara uyacak şekilde sınırlamak için birçok seçenek ve koşul içeren akıllı promosyon kodları oluşturun.


Teslimat Boys

Teslimat çocuklarını, ödemelerini ve siparişlerini verimli bir şekilde yönetin

Web Ayarları

Birçok özelliği ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmek için web ayarları seçenekleri. Genel ayarlar, Temalar, Ön uç Diller ve Firebase Kimlik Doğrulama ayarlarını yönetme seçenekleri

Sistem Kullanıcıları

Yönetici, yönetici, editörler gibi farklı iş rollerine sahip sistem kullanıcıları oluşturun ve yönetin ve onlara her modül için istediğiniz izinleri atayın.

Satıcı Paneli

Ürünlerini ve Kategorilerini, Siparişlerini, kendi Medya dosyalarını, Cüzdan işlemlerini ve Para Çekme Taleplerini web tarayıcısından kolayca yönetmek için özel bir Satıcı paneli verilir.

Teslimatçı Paneli Teslimatçı için, siparişlerini kolayca yönetebilecekleri ve kazançlarını da görebilecekleri, kullanımı ve yönetimi basit panel.

Eski versiyonlar :

v1.0.2


v1.0.3
v2.0.1

“Scriptin kullanım sorumluluğu size aittir. Sorumluluk kabul etmemekteyiz. Tören Medya 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün