WordPress

Listivo v2.0.18 – Gizli Reklamlar ve Dizin Listeleme

Listivo, birçok endüstride kullanılabilen çok amaçlı bir dizin wordpress temasıdır. Elementor sayfa oluşturucu ile tam entegrasyon, her tür sayfayı özelleştirmeyi kolaylaştırır. Listivo ile kolayca dizin listeleme web siteleri oluşturabilirsiniz. Ayrıca sınıflandırılmış reklamlar, emlak veya araba satıcısı gibi belirli nişler için demolar sağlıyoruz.

Özellikler

Tek Tıkla İçe Aktarma – Demo ve tüm sayfalar 1 tıklamadan sonra otomatik olarak içe aktarılır. Size zaman kazandıracak ve özelleştirmelerinize hızlı bir şekilde başlamanıza izin verecektir. Demo paketi, kullanıcı fotoğraflarını içermez ve yalnızca birkaç örnek liste eklenmiştir.

Temel Kurulum Paneli – Birkaç dakika sonra web siteniz tamamen sizin olacak! Hepsi tek bir yerde, ana renginizi seçebilir, telefon numaranızı ekleyebilir, e-posta gönderebilir, logonuzu yükleyebilirsiniz ve web sitenizin her yerine hemen eklenecektir. Daha kolay veya daha hızlı olabilir mi?

Küresel Uyarlanabilir – Tüm metinleri herhangi bir dile çevirebilir, para birimini değiştirebilir ve sayı biçimleri ile metrikler arasında geçiş yapabilirsiniz. Çeviri ve uyarlama için ekstra bir yazılım/eklenti gerekmez. Yeni çevrilmiş metninizi panele yazmanız ve Kaydet’i tıklamanız yeterlidir. Aynı anda birden fazla para birimine de sahip olabilirsiniz.

Güçlü Listeleme Envanteri – Kendi alanlarınızı oluşturarak ve mevcut seçenekleri değiştirerek listeleme envanterinizin görünümünü değiştirebilirsiniz. 9 tür alan vardır: Metin, Sayı, Taksonomi, Zengin Metin, Fiyat, Galeri, Konum, Yerleştirme (Video), Ekler.

Gelişmiş Arama İşlevi – Arama formları rehber işinde kritik öneme sahiptir, bu nedenle Listivio arama işlevini test etmek ve geliştirmek için yüzlerce saat harcadık. Sonuç? Müşterilerinizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen, belirli kriterlerine göre listeleri aramalarına olanak tanıyan hızlı ve esnek bir arama motoru.

Envanter Anında Sonuçları – Arama sonuçları her seçimden sonra güncellenir. Bu şekilde, kullanıcılarınız “kaç liste kaldığı” konusunda anında bilgilendirilir. Klasik bir “Ara” düğmesinden çok daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlar. Yeniden yükleme çok hızlıdır ve kullanıcılar bunu kullanmayı sevecektir. Ayrıca çok fazla kriter girerek “0 Sonuç” bulunması durumundan da kaçınırlar. Hemen çıkma oranını düşürür ve bu nedenle tüm popüler büyük şirketler, her bir kriter değiştirildikten sonra “bir sayfayı yeniden yüklemeden anında sonuçlar” alır. Teknolojik olarak çok ileri düzeydedir ve bu nedenle diğer temaların çoğunda yoktur.

Alan İlişkileri – Ebeveyn alanınızı alt alanınıza bağlamanız mı gerekiyor? Arama seçeneklerinizi otomatik olarak filtrelemek ve daha hızlı, daha kullanıcı dostu bir deneyim oluşturmak için arama alanları arasında sınırsız sayıda ilişki oluşturun.

İlgili Alanlar – Ziyaretçilerinizin yalnızca aramalarıyla ilgili alanları görmeleri gerekir, örneğin gayrimenkul için araçlardan farklı alanlar. Kullanıcı deneyiminin çok daha sorunsuz olması için bu tür ilişkiler oluşturabilir ve mükemmel bir dizin web sitesi oluşturabilirsiniz.


Elementor Eklenti Entegrasyonu – Listivo, Elementor Free eklentisine dayanmaktadır ve buna ekstra değer katmak için binlerce saat harcıyoruz. Hayal Edebileceğiniz Herhangi Bir Web Sitesi Oluşturun. Her şeyi değiştirebilirsiniz: Ana Sayfa, tüm sayfalar (örn. İletişim / Hakkında), Tek Liste Sayfası, Sonuç Sayfası, Kullanıcı Sayfası. Dizin web siteleri için piyasadaki en esnek ve kullanımı kolay çözümdür. Geliştiricilerimiz, sayfa oluşturucunun ultra esnek ve Listivo ile tamamen entegre olduğundan emin olmak için “sürükle ve bırak” yapabileceğiniz düzinelerce yeni öğe oluşturdu. Listivo’yu çalıştırmak için Elementor Pro (ücretli) sürüm gerekli değildir, ancak kullanmak isterseniz bu ürün tamamen uyumludur.

Para Kazanma Sistemi – WooCommerce Ödeme Ağ Geçitleri – Listivo, kullanıcılar liste gönderdiğinde kazanmanıza olanak tanıyan bir para kazanma sistemine sahiptir. PayPal, Stripe, Visa, Mastercard, Banka Havalesi, Kare, Apple Pay, Alipay, Braintree, PayU, PayFast, SecurePay, Authorize.Net, 2checkout, Amazon Pay, PagSeguro ve diğer birçok WooCommerce Payment Getaways’i yapılandırabilirsiniz.

Esnek Menü – Listivo, yapışkan ve şeffaf seçenekler içeren harika bir menüye sahiptir. Mobil menü tuval dışı olarak tasarlanmıştır.

Global Gövde ve Başlıklar Google Yazı Tipleri – Kurulum panelinizde gövde ve başlık yazı tipini seçin. Tüm sayfalarınızda otomatik olarak görüntülenecektir. 800+ yazı tipi mevcuttur.

Blog – Blog yazmaya başlamak için ihtiyacınız olan her şey Listivo’ya zaten entegre edilmiştir.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) – SEO, herhangi bir WordPress teması için bir zorunluluktur, ancak biz bunu bir adım daha ileri götürdük. Listivo, optimize edilmiş başlıklar, URL yapısı ve daha fazlasıyla Google’ın içeriğinizi anlamasına yardımcı olur. Listivo ayrıca SEO sıralamalarınıza ekstra destek sağlamak için Yoast eklentisini de tam olarak destekler. Ultra hızlı ve hafif bir üründür, bu nedenle Google arama sonuçlarında daha yüksek puanlar alır (web sitenizin hızı, konumun en önemli faktörlerinden biridir).

Desteklenen 3. taraf eklentiler – Listivo, en popüler eklentilerle sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir. Yoast, W3 Total Cache ve Contact Form 7’yi tamamen destekliyoruz.

Herhangi bir XML veya CSV Dosyasını İçe Aktarın (Ücretsiz WP Tüm İçe Aktarma Uyumluluğu) – Listeleri XML veya CSV dosyanızdan içe aktarmak istiyorsanız, WP All Import Plugin’in Ücretsiz sürümünü kullanabilirsiniz.

Çapraz tarayıcı uyumluluğu – Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge ile mükemmel şekilde çalışır.

Ömür Boyu Ücretsiz Güncellemeler – Listivo temanız için ücretsiz güncellemeler alacaksınız.


Kapsamlı Belgeler – ayrıntılı makalelerimiz, sorularına hızlı çözümlere ihtiyaç duyan müşteriler için destek sağlar.

“Scriptin kullanım sorumluluğu size aittir. Sorumluluk kabul etmemekteyiz. Tören Medya 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün