Scripts

Premium URL Kısaltıcı v6.2.1 – bağlantı kısaltma script (LİNK)

Premium URL Shortener, birçok benzersiz özellik içeren bir PHP URL kısaltma komut dosyasıdır. Performans açısından sıfırdan inşa edilmiştir. Özelliklerden bazıları coğrafi hedefleme, premium üyelik, güçlü bir gösterge panosu, bir yönetici paneli ve hayalinizi oluşturmanıza yardımcı olacak bir dizi CMS aracını içerir.
Premium URL Kısaltıcı + Infinity – Premium URL Kısaltıcı Teması

Özellikler

Sosyal Dostu

Bu komut dosyası artık çok daha sosyal dostudur. Tüm sayfaların kendi küçük resmi, benzersiz başlığı, açıklaması ve video yerleştirme kodu vardır (yalnızca Youtube). Denemek ister misin? Bu URL’yi Facebook’ta paylaşın ve küçük resmi, başlığı, açıklamayı, videoyu ve URL’yi görün

Hizmet Olarak Yazılım (SaaS)

Genişletilmiş lisansla birlikte komut dosyası bir SaaS platformuna dönüşür ve tüm ödemeleri Stripe üzerinden otomatik olarak yönetir.

Beautiful Profiles

Tek tıkla güzel profiller oluşturun ve tek bir bağlantıyı sosyal medya platformlarında paylaşın
Takım Özelliği
Yeni ekip özelliği, üyeleri grubunuza davet etmenize ve bir ekiple aynı hesabı çalıştırmanıza olanak tanır. Bu, işbirliği için mükemmel!

Paketler ve Bağlantı Döndürücü

Paket özelliği, bazı bağlantıları yeniden gruplandırmanıza izin verir ve size, bunu insanlara gönderebileceğiniz özel bir bağlantı oluşturur. Bu özel bağlantı, paketteki tüm bağlantıları görmelerine ve kullanmalarına olanak tanır. Bu yeni özellik, bir paketin döndürücü olarak hareket etmesine izin verir. Özel bağlantı, bağlantıları rastgele döndürecek ve kullanıcıyı paket içindeki kısa bağlantıya gönderecektir.

Yükleme sayfaları 

Komut dosyası artık Youtube, Vine, Dailymotion, vb. gibi medya URL’leri için otomatik olarak özel sayfa oluşturur. Kullanıcılar artık özel bir açılış sayfası oluşturabilir ve bu ücretli bir özellik olabilir.

Gizli Servis

Bu betiği kendi amacınız için mi kullanmak istiyorsunuz? Sorun yok. Yönetici panelinden gizli seçeneğini etkinleştirmeniz yeterlidir ve yalnızca siz ve yalnızca oluşturacağınız tüm hesaplar siteye erişebilecek ve özellikleri kullanabilecektir.
Bookmarklet ile URL Bookmarking Sistemi
URL’ler kayıtlı kullanıcılarla otomatik olarak ilişkilendirilir ve gelecekte erişim için hesaplarına kaydedilir. Kullanıcılar artık bir yer imi aracını yer imleri çubuğuna sürükleyebilir ve görüntüledikleri sitenin URL’sini anında kısaltabilir.
Anonim Kullanıcı Geçmişi
Anonim kullanıcılar artık kayıt olmadan son 10 URL’lerini takip edebilirler. Bu seçenek, yönetici panelinden kolayca etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir.
Sosyal Girişler
Kullanıcı artık Facebook, Twitter veya Google hesaplarını kullanarak anında giriş yapabilir.

Çeviri

Yerleşik dil yöneticisini kullanarak bu betiği istediğiniz herhangi bir dile kolayca çevirebilirsiniz. Tek bir tıklamayla yeni bir çeviri oluşturun, eskilerini düzenleyin veya hatta silin. Artık her şey otomatikleştirildi, yani diller hemen menüye eklenecek.
Coğrafi hedefleme ve Cihaz Hedefleme Sistemi
Kullanıcılar, konumlarını veya cihazlarını kullanarak ziyaretçileri farklı bir sayfaya yönlendirmeyi seçebilir. Bu seçenek yönetici panelinden devre dışı bırakılabilir.
Gelişmiş API Sistemi
Güçlü API sistemi, kullanıcıların kayıt sırasında kendileriyle ilişkili benzersiz bir API anahtarı kullanarak kimlik doğrulamasını gerektirir. Kayıtlı bir kullanıcı tarafından oluşturulan tüm URL’ler otomatik olarak hesaplarına kaydedilir. API sistemi, JSON, JSONP (javascript kullanarak istekte bulunurken kullanışlıdır) veya metin biçiminde çıktı verebilir.
URL Doğrulama ve reCaptcha Eklentisi
Kapsamlı doğrulama ve URL filtreleme sistemi size gönül rahatlığı sağlar. “Uygunsuz” URL’lerin veya alan adlarının (tld’ler dahil) sistem tarafından işlenmesini otomatik olarak devre dışı bırakmak için çeşitli seçenekler yerleşiktir. Komut dosyası ayrıca reCaptcha ve SolveMedia Captcha ile birlikte gelir. Etkinleştirilirse, Captcha sistemi yalnızca anonim kullanıcılara gösterilir (kayıtlı olmayan kullanıcılar).
Tam Özellikli Yönetim Paneli
Güçlü yönetim paneli, web siteniz üzerinde tam kontrol sağlar. Size URL’leri, kullanıcıları ve özel sayfaları yönetme yeteneği verir. Ayrıca, tüm özellikleri tek bir tıklama ile etkinleştirerek veya devre dışı bırakarak yönetici panelinden kontrol edebilirsiniz. Reklam, reCaptcha, Çerçeve, API Sistemi, Kullanıcı Kaydı, URL Filtreleme, Temalar ve Bakım ve daha fazlasını kontrol edebilirsiniz.
Yerleşik Şablon Düzenleyicili Duyarlı Şablon
Yeni komut dosyası düzenleyicisiyle düzeni ve temayı ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde kolayca düzenleyebilirsiniz. Şablonlar tüm modern tarayıcılarda ve mobil cihazlarda test edilmiştir.
Hızlı ve Kolay Kurulum
Güçlü, hızlı ve kolay yükleyici, web sitenizi bir dakika içinde kurar. SQL dosyalarını boşaltmak ve PHP dosyalarını düzenlemekle uğraşmanıza gerek yok. Bu yazılımın adım adım kurulumunu sağlar.

Download SAAS Theme 1.1 | 1.82 MB

Version v6.1.9

RAR ŞİFRESİ: “torenmedya.com”

“Scriptin kullanım sorumluluğu size aittir. Sorumluluk kabul etmemekteyiz. Tören Medya 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün