Scripts

Qixer v1.4.0 – Çok Satıcılı İsteğe Bağlı Hizmet Pazarı ve Hizmet Bulucu Scripti

 

Qixer – İsteğe Bağlı Hizmet Pazarı ve Hizmet Bulucu Laravel Platformu. küçük/orta/büyük hizmet tabanlı işletme web sitenizi sergilemek için herkesin ihtiyacına uyan 4 ana sayfa varyantına sahiptir. bu çok satıcılı bir hizmet betiğidir, herhangi biri bu platformunuz aracılığıyla kayıt olabilir ve hizmetini sunabilir. Son derece özelleştirilebilir, Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu, sürükle ve bırak menü oluşturucu, sürükle ve bırak form oluşturucu, sürükle ve bırak widget oluşturucu ve daha pek çok harika özellikle birlikte gelir. Masaüstü, dizüstü bilgisayar, mobil ve ayrıca büyük tarayıcılarla uyumludur.

seo yapmak için gereken her şeyi ekledik, örneğin facebook/twitter desteği ile tüm blog için og meta desteği ekleyin. 15+ ödeme Ağ Geçidi, Paypal, Stripe, Paytm, Flutterwave Rave, Razorpay, Mollie, Paystack, Midtrans, Mercado Pago,Cashfree, Payfast,instamojo, Manual Payment Vb. destekler

Eski versiyon :

v1.2.0

 

 

“Scriptin kullanım sorumluluğu size aittir. Sorumluluk kabul etmemekteyiz. Tören Medya 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün