Scripts

Rawal – Tek ve Çoklu Lokasyonlu İşletme Markası v1.1.9 için POS ile Hepsi Bir Arada Laravel E-Ticaret Çözümü Scripti

 

Rawal Laravel e-Ticaret, kalemleri, sınıflandırmaları, siparişleri, Raporları, POS’u ve Envanter Yönetimi modüllerini denetlemek için inanılmaz bir yönetici panosuna ve diğer birçok özelliğe sahiptir.

POS YÖNETİMİ

Web sitesinde satış izleme ve raporlama, analitik, stok takibi, mobil bağlantı, müşteri veri yönetimi, çalışan yönetimi ve güçlü entegrasyonları gerçekleştirebilen bir POS sistemi tanıttık.

Zengin özelliklere sahip bir POS yazılımı, faturalama ve sipariş işleme, satış izleme ve raporlama, envanter takibi, iadeler, analitik, mobil bağlantı, müşteri veri yönetimi, çalışan yönetimi ve sadakat programları gibi çok çeşitli yetenekler sağlar.

TEKLİF YÖNETİMİ:

Bir şirketin fiyat teklifleri ve faturalar oluşturmasına, göndermesine ve takip etmesine olanak tanıyan bir Teklif Yönetim Sistemini kullanıma sunduk. Teklif Yönetim Sistemi, açık kaynaklı bir web tabanlı uygulamadır. Web sitesine aşağıdaki bilgileri ekleyebilirsiniz: Fatura bilgileri, Alıcı bilgileri, Müşteri bilgileri, Depo, Teklif Durumu ve toplam.

GELİŞMİŞ ENVANTER

Birden fazla Depoyu aynı anda yönetebileceğiniz Gelişmiş envanteri kullanıma sunduk. Sistemde alış-satılan iade edilen tüm kalemler düşülerek sisteme eklediğiniz depoya eklenir.

MUHASEBE YÖNETİM SİSTEMİ

Bilanço, Takip bakiyesi, Nakit akışı, Gider raporları ve Defter raporlarını tutabileceğiniz Muhasebe raporlarını sistemimize dahil ettik.

SATIŞ İADE YÖNETİMİ:

Bir ürünü iade etmek isteyen müşterilerle iletişim kurmayı ve ardından iade edilen veya değiştirilen envanteri toplamayı, organize etmeyi ve yeniden stoklamayı içeren Satış/İade yönetimini tanıttık. İade yönetimi, nihai teslimatın ötesine geçer ve her müşteri siparişi için kullanılmaz. Satış Kimliği, Müşteri adı, Depo Adı, Açıklama, Miktar, Ödenecek Tutar, Ödenen Tutar, Vergi Tutarı, Satış Tarihi ve Vade Tutarı ekleyebilirsiniz.

MÜŞTERİ YÖNETİMİ:

Bu özellikte, müşterinin Verilerini yönetebilirsiniz. Hatta buradan Müşteri ekleyebilir/kaldırabilirsiniz. Müşterinin verilerini eklemek için, kimliği, adı, soyadını, Durumu ve Düzenle/kaldır’ı eklemeniz gerekir.

FATURA YÖNETİMİ

Müşterileri hizmetler ve ürünler için faturalandırmanın yanı sıra zaman ve fatura takibini yönetmek için Faturalandırma Yönetimini kullanıma sunduk. Bir mağaza zincirinin yanı sıra birden fazla şirketin faturalandırma sistemlerini yönetmeye yardımcı olur. Ayrıca yinelenen hizmetler ve kiralama iş faturalama çözümleri sağlar.

SATIN ALMA YÖNETİMİ:

Satın alma yönetimi aşağıdaki uzmanlığı içerir (yalnızca değil): Tedarikçi Yönetimi. Maliyet ve Maliyet Azaltma Yönetimi. Yönetimi hızlandırın / yavaşlatın. Satınalma Yönetimine aşağıdaki bilgileri ekleyebilirsiniz.
Ad, Soyad, Adres, Telefon no, Cep Telefonu, Şehir, Ülke, Eyalet

ROLLER/İZİN YÖNETİMİ:

Bu bölümde, yönetimin rollerini tanıtabilirsiniz. Diğer kullanıcılara Yönetici ayrıcalığı, düzenleyici erişimi veya sınırlı erişim verebilirsiniz.

BİLANÇO:

Şirketin toplam varlıklarını, bu varlıkların borç veya öz sermaye yoluyla nasıl finanse edildiğini gösteren bir Bilanço özelliği getirdik. Net değer tablosu veya finansal durum tablosu olarak da adlandırılabilir.

GEÇİCİ MİZAN:

Mizanı, tüm defterlerin bakiyelerinin eşit olan borç ve alacak hesabı sütun toplamlarında derlendiği bir defter tutma çalışma sayfası olarak tanıttık.

NAKİT AKIMI:

Bir işletmeye giren ve çıkan nakit ve nakit benzerlerinin net tutarını hesaplayabileceğiniz bir Nakit akışı özelliğini kullanıma sunduk. Alınan nakit girişleri, harcanan para ise çıkışları temsil eder. Hesap, Tarih Aralığı ve İşlem Türü seçebilirsiniz.

ÖDEME HESAP RAPORLARI:

Kapsamlı bir mevcut filtre seti tarafından filtrelenebilen Alacaklar ve/veya Borçlar bilgilerini gösteren Ödeme Raporu’nu ekledik. Alacaklar ve/veya Borçlar bilgileri ödeme durumuna göre gruplandırılmış olarak gösterilir, ayrıca ek gruplama ve sıralama kriterleri de tanımlanabilir.

ÜRÜN YÖNETİMİ:

Bu bölümde yöneteceğiniz ürünleri çeşitli ayarlara sahip olduğunuz bu bölümde ürün ekleyebilirsiniz. Ürünler farklı tiplerde olabilir: tek ürün, değişken ürün. Ürün Birimleri de bu bölüme eklenecektir. Ürün Varyasyonu. Ürün özellikleri, ürün markaları, ürün kategorisi yönetimi, Ürün İncelemeleri, Ürün Stok yönetimi ve Stok Transfer Yönetimi.

GİDER YÖNETİMİ:

Gider raporlarını, onayları ve harcanan veya kaybedilen parayı karşılamak için ödenen tutarı işlemeye yönelik bir sistem olan Gider Yönetimini tanıttık. Harcama yönetimi aracılığıyla, yalnızca çalışan harcamalarını izleyemiyoruz, aynı zamanda kuruluşun ortaya çıkan maliyetleri nasıl geri ödeyeceğini de belirliyoruz. Ayrıca, bu tür harcamaları kontrol etmek için kullanılan prosedürleri ve politikaları da uygular.

KÂR/ZARAR RAPORU:

Belirli bir dönemde, genellikle bir mali çeyrek veya yılda oluşan gelirleri, maliyetleri ve giderleri özetleyen bir kâr ve zarar raporu kullanıma sunduk. Bu, gelirlerin net gelire veya net kara nasıl dönüştürüldüğünü gösterir. Raporu gereksinimlerinize göre oluşturabilirsiniz.

SATIŞ RAPORU:

Bu rapor aracılığıyla, tüm ürünlerin veya ilgilendiğimiz belirli bir ürünün seçilen bir tarih aralığındaki işletme satışı ve faaliyetleri hakkında bilgi sahibi olursunuz. Ayrıca, trend olan satış kalemlerini de gösterir. Bu rapor, ürünlerin ne kadar iyi performans gösterdiğini değerlendirmenize yardımcı olur.

SATIN ALMA RAPORU:

Seçilen tarih aralığına kadar hangi öğeleri/ürünleri satın aldığınızı tanımlayabileceğiniz bir Satın Alma raporu kullanıma sunduk. Bu stok sayısında değişecektir. Bu, tedarikçiden satın aldığınız tüm ürünlerin tam bir özetini oluşturacaktır.

TEDARİKÇİ RAPORU:

Tedarikçiden ne satın aldığınızı ve bunun karşılığında ne ödediğinizi öğrenebileceğiniz bir Tedarikçi raporunu kullanıma sunduk. Ayrıca tüm detaylı işlemlerle birlikte tedarikçinin cari bakiyesini de gösterecektir.

MÜŞTERİ RAPORU:

Bir müşteri raporu, bir müşterinin sizden ne satın aldığını ve bunun için ne ödediğini bilmenizi sağlar. Siz ve müşteri arasında yapılan tüm detaylı işlemleri içerir. Ayrıca müşterinin cari bakiyesini de gösterin.

STOK RAPORU:

Size bir hisse senedi hakkında bilgi veren en önemli raporlardan biri. Bu rapor size deponuzda ne kadar envanter/stok bulunduğunu söyler. Ayrıca arama filtresi ile belirli bir tarihteki stoğu kontrol edebilirsiniz. Kontrol ettiğinizden emin olarak stokun özetini verir

GİDER RAPORU:

Bu rapordan işletme harcamalarınızı takip edebilirsiniz. İşletmenizden yaptığınız her türlü harcamayı içerir. Bu raporun yardımıyla, içinde bulunduğunuz ayın giderini bir önceki ayın gideriyle karşılaştırarak giderinizi daha iyi kontrol edebilirsiniz.

SOSYAL HESAPLAR ÜZERİNDEN GİRİŞ :

Sosyal medya özelliği aracılığıyla bir giriş ekledik. Tek yapmanız gereken CMS’den sosyal medya giriş özelliğini etkinleştirmek. Facebook, Gmail ve Apple Kimliği için oturum açma API’sini ekleyin. Özellik çalışacaktır.

HIZLI GÖRÜNTÜ BUTONU İLE ÜRÜN AÇILIR

Mouse imlecini üzerine getirerek ürünü inceleyebilirsiniz. Fareyle üzerine gelme işlemi, ürünü yakınlaştırmanıza olanak tanır.

ÜRÜN İSTEK LİSTESİ

Müşterilerimiz için, kullanıcıların şu anda ödeme işlemine devam etmeleri gerekmiyorsa, ürünleri sepete ekleyebilecekleri ve kısa sürede satın alabilecekleri bir ürün istek listesi özelliği ekledik.

ÜRÜN KARŞILAŞTIR

Fiyat farklarını karşılaştırmak için farklı ürünleri aynı anda karşılaştırabileceğiniz ürün karşılaştırma özelliğini kullanıma sunduk.

ÜRÜN DEĞERLENDİRMELERİ VE İNCELEMELERİ

Müşterilerin diğer müşterilerin geri bildirimlerini kontrol edebilmesi için ürünlere puanlar ve incelemeler eklersiniz.

PARALAKS AFİŞLER

Ana sayfa arka planlarına Paralaks Banner’lar ekledik. Varsayılan Paralaks Afişlerini değiştirmek isterseniz resimlerinizi ekleyebilirsiniz.

ÇOKLU HABER/BLOG SAYFASI

Kullanıcıların seçmesi için birden çok seçenek yaptığımız blog sayfaları için birden çok stil seçebilirsiniz.

ÇOKLU ÜRÜN KARTI STİLİ

Gereksinimlerinize göre seçebileceğiniz önceden hazırlanmış birden fazla ürün kartı stilimiz var.

ÇOKLU BANNER STİLİ

Seçebileceğiniz çok sayıda hazır banner stili ekledik. Farklı banner stilleri için 9’dan fazla seçeneğimiz var. Resimlerinizi de bu afişlere ekleyebilirsiniz.

 

“Scriptin kullanım sorumluluğu size aittir. Sorumluluk kabul etmemekteyiz. Tören Medya 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün