Scripts

Tamirci Hizmeti v7.5.1 – Komple Çözümle İsteğe Bağlı Ev Hizmeti Flutter Uygulaması Scripti

 

Tamirci Hizmeti mobil uygulamasıyla kendi mobil tabanlı çevrimiçi İsteğe Bağlı Ev Hizmetlerinizi başlatın. Bu harika uygulamanın özelleştirilebilir şablonları, geliştiricilerin herhangi bir yerden müşterilerden gelen rezervasyonları yalnızca birkaç dakika içinde kabul edecek bir hizmet rezervasyon sistemi kurmasına hızla olanak tanır. Kullanıma hazır Oturum açma sayfası, Kaydolma sayfaları, Ödeme yöntemleri sayfası, Rezervasyon listeleri, Hizmet Türü demosu, Tamirci ayrıntı sayfası, Kupon sayfası ve daha fazlasıyla bu Tamirci Hizmeti uygulaması, işletmenin eksiksiz ve çalışır durumda bir rezervasyon hizmeti sistemi uygulamasına sahip olmasını sağlar. zaman yok.

Bu Tamirci Hizmeti uygulamasındaki sağlayıcı, rezervasyonu Tamirci’ye atayabilir ve hizmeti hızlandırabilir. Bu Tamirci Hizmeti sistem uygulaması, yönetici panosundan ve istatistiklerden anlamlı bilgiler almak için bir Laravel PHP yönetici paneliyle birlikte gelir. Bu uygulamayı kullanan Yönetici, Servis Sağlayıcı, Tamirci ve müşteriler gibi çoklu roller ve izinler atayın. Ek olarak, bu Tamirci Hizmeti uygulaması Çoklu Dil/ RTL desteğini destekler. Bu özelleştirilebilir, kullanıma hazır uygulama, müşterilerle daha etkileşimli bir şekilde etkileşim kurmak için açık ve koyu tema desteği ve push bildirimi ile birlikte gelir.

Giriş detayları:

kullanıcı:[email protected]

geçmek:12345678

Eski versiyon

sürüm 16.0

sürüm 17.0

 

 

“Scriptin kullanım sorumluluğu size aittir. Sorumluluk kabul etmemekteyiz. Tören Medya 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün