Scripts

Waziper v1.0 – WordPress için Whatsapp Pazarlama Eklentisi

EN İYİ WHATSAPP WORDPRESS EKLENTİ 2022

Stackposts’un ürünlerinden biri olan WordPress için WhatsApp Pazarlama Aracı Eklentisi. Milyonlarca müşteriye otomatik olarak WhatsApp Göndericisini saniyeler içinde Toplu olarak göndermenize izin verme, ilk mesaj için Otomatik Yanıtlama, Anahtar kelimeler veya cümleler içeren Chatbot Sistemi, PDF, Excel, txt gibi her tür dosyayı gönderme gibi birçok özelliğini kullanabilirsiniz. Ek, ihraç edilen kişiler gruplardandır. Yalnızca WhatsApp Pazarlama Yazılımı değil, aynı zamanda işletmenizin daha fazla müşteriye ulaşmasına yardımcı olur. WhatsApp’ın dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması ve ikinci en popüler sosyal medya ağı olduğunu biliyor muydunuz? 180’den fazla ülkede 2 milyardan fazla kullanıcının (2021) kullandığı, onlara ulaşabilirseniz çoğu müşteriniz olacaktır. 600 milyon kez indirilen WhatsApp, Facebook’ta en çok indirilen uygulama oldu. Yalnızca ABD, bu indirmelerin %7,5’inden (45 milyon) sorumluydu.

ÖZEL VE ​​GÜVENLİ BİR PLATFORM

Uygulama, gizliliğiniz için iyi olan hem mesajlar hem de aramalar için varsayılan olarak uçtan uca şifreleme ile şifrelenir.

GERÇEK ZAMANLI MÜŞTERİ HİZMETLERİ VE DESTEK

Bazı işletmeler, ürünleriyle ilgili soruları yanıtlamak veya bir sorunu çözmenize yardımcı olmak için WhatsApp’ta gerçek zamanlı destek sağlar. Ayrıca, bir işletmeye hızlı bir şekilde mesaj göndermek için bir web sitesinde veya Facebook reklamında sohbet için tıkla düğmesi görebilirsiniz.

SON DERECE ETKİLEYİCİ BİR DİJİTAL KANAL

Müşterilerinizle birebir iletişim kurarken, müşterilerinizin sizden ne istediğinin farkında olabilir, buna dayalı pazarlama iletişimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca müşteriler, sizi gerçek insanlar olarak gördüklerinden, sorularının sizin veya chatbot tarafından gerçek zamanlı olarak yanıtlanmasından heyecan duyacaklar.

OTOMASYONU DESTEKLER VE SSS

Müşteriler kaydolduğunda, işletmeler kullanıcılarla doğrudan telefonlarından iletişim kurabilir. Bu, insanların %56’sının müşteri hizmetleriyle telefon yerine mesajlaşma yoluyla iletişime geçmeyi tercih ettiği düşünüldüğünde önemlidir.

YARATICI KATILIM YAKLAŞIMLARI SAĞLAR

Araçlar, mesajları veya sorguları düzenlemek, otomatikleştirmek ve daha hızlı yanıtlamak için kullanılabilir. Mesaj gönderirken video, fotoğraf ve ses kayıtları gönderebiliriz.

WordPress’te Waziper Bulk WhatsApp’ın ana özellikleri nelerdir?

Şu anda, ana işlevlere sahip WordPress için Waziper – Toplu WhatsApp Gönderici Yazılımı ve daha fazlasını geliştireceğiz:

YARATICI KATILIM YAKLAŞIMLARI SAĞLAR

Araçlar, mesajları veya sorguları düzenlemek, otomatikleştirmek ve daha hızlı yanıtlamak için kullanılabilir. Mesaj gönderirken video, fotoğraf ve ses kayıtları gönderebiliriz.

  • TOPLU MESAJLAR Gönderme: Toplu mesajlar zamandan tasarruf sağlar, kaynak kullanımını optimize eder ve iş-müşteri etkileşimi için harika bir araçtır. Saniyede rastgele mesaj gönderme.
  • Mesajı Otomatik Olarak Yanıtlama: İşletmelerin sohbetlerine anında yanıt alma konusunda müşteri desteği beklentilerini karşılamanın harika yolu
  • Chatbot Sistemi: Chatbot’lar, müşteri sorularına daha hızlı yanıt verilmesine ve daha hızlı çözümlere olanak tanır
  • Kişide Olmayan Numaralara Mesaj Gönderme: Artık kişi listenize veya adres defterinize eklemeden numaralara WhatsApp mesajları gönderebilirsiniz.
  • Tek bir yerde birden fazla WhatsApp Hesabı: Tek bir kontrol panelinde birçok WhatsApp numarasını yönetebilirsiniz. Bu, hepsini bir arada kolayca kontrol etmek ve yönetmek için en iyi yerdir.
  • WhatsApp Grubu Kişilerini Dışa Aktar: WhatsApp grubundaki tüm üyeleri tek tıkla indirme
  • Dosya Yöneticisi: Daha sonra kampanyalarınız için kullanılabilecek tüm resim, video ve dosyaları yüklemenize yardımcı olan yer.
  • Analitik Rapor: Yaptığınız kampanyalar hakkında bir genel bakış panosu olacaktır. Ayrıca iş performansını daha iyi anlamak ve iyileştirmek için de kullanılabilir.
  • Çok sayıda özellik daha fazlası: Saniyelerle Toplu WhatsApp Gönderici, PDF, Excel, txt,… gibi her tür dosyayı gönderme, Sınırsız dosya boyutu yükleme, Anahtar kelimelere göre Chatbotlar (Spintax seçeneği)

Waziper Neden WordPress için En İyi WhatsApp Pazarlamasıdır?

Eklenti, Stackposts tarafından yapılmıştır – Elit Yazar, Yalnızca Codecanyon’da yaklaşık 10.000 satış sattı.
Envato’da En Çok Satılan Haftalık – Aylık – Yıllık En Çok Satanlar Envato’da Sosyal Pazarlama Komut Dosyaları ve Envato Tarafından Kontrol Edilen Waziper Eklentisi Kalitesi.
Stackposts, En İyi Sosyal Pazarlama Araçlarından biridir – 12’den fazla sosyal ağ sitesini tek bir yerde yönetmek için çözüm sunar.
Yol Haritasında Stackposts, WooCommerce için WhatsApp Eklentisini geliştiriyor. WordPress Kontrol Panelinde WhatsApp hesaplarınızı yönetmenize yardımcı olacaktır.
Vakalarınızı belirtmenize yardımcı olacak geliştirici ekibimizle iletişime geçmek için 06 Aylık Ücretsiz Destek alacaksınız.


“Scriptin kullanım sorumluluğu size aittir. Sorumluluk kabul etmemekteyiz. Tören Medya 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün