WordPress

WoodMart v6.5.4 – WordPress Çevrimiçi Mağaza Şablonu

 

WoodMart WooCommerce için mükemmel bir WordPress temasıdır. Şablon, çevrimiçi mağazanızı yeni ve benzersiz kılacak modern ve temiz bir tasarıma sahiptir.

İş, Pazar yeri, Perakende

“Yaparsan gelirler”

‘WoodMart’ bir premium wordpress teması Bina için sıfırdan tasarlandı yüce WooCommerce çevrimiçi mağazaları her türlü. Odaklanmış kullanıcı deneyimi ilk WoodMart bir güçlü AJAX teknolojisi kullanıcılara çok hızlı ve sorunsuz çevrimiçi alışveriş arayüzü Sayfaları sürekli yenilemeye gerek kalmadan.

Her türlü inşa Online mağaza hayal edebilirsin ve bu pasif gelir akışını kazanmaya başlayın için ‘WoodMart’ ile düşünüyordunuz WordPress​ ve asla arkana bakma.

Tema Ayarları Paneli

Güçlü bir Tema Ayarları Paneli çok sayıda değişiklik yapmanızı sağlayan Tek bir tıklama ile Tema Ayarları​sen herhangi bir kodlama deneyimine ihtiyacınız yok. Güç vermek için birden fazla eklentiye ihtiyaç duymadan WoodMart akıllı, yalın ve hızlıdır, böylece işinize devam edebilirsiniz. Tema Ayarları paneli, basit değişiklikleri hızlı ve kolay bir şekilde yapmanız için size grafiksel bir arayüz sunar.

Tamamen Özelleştirilebilir

Her şey sizin isteklerinize yanıt verecek şekilde ayarlandı ve geliştirildi. özelleştirme talepleri minimum yaygara ile, geriye kalan şey, son derece özelleştirilebilir bir web sitesidir. istekleri değiştir kolay ve hızlı.

değiştir yazı tipleri, renk paletinizi güncelleyin seninle tanışmak için marka yönergelerirenk örneklerinizi birden fazla gösterecek şekilde güncelleyin ürün varyasyonları – hepsine sezgisel bilginin aşinalığından erişilebilir WordPress kontrol paneli​.

Sorumlu tasarım

Elbette WoodMart bir tamamen duyarlı tasarım o kendini manipüle eder görüntülendiği cihaza en iyi şekilde uyması için Bu, aşağıdaki gibi en iyi kısımla devam edebileceğiniz anlamına gelir. satılık eşyaların listelenmesi, katil bir dükkan yaratmak ve teknik konuları geliştiricilere bırakmak.

Web sitenizin her cihazda akıcı bir şekilde görüntüleyin​ sizin tarafınızdan herhangi bir ekstra çaba harcamadan düşünebileceğiniz tip – dizüstü bilgisayarlar, bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve tabletler – dikkatlice düşünülmüş ve bu akıllı web sitesi tema tasarımına dahil edilmiştir.

Retina Hazır

Ayrıca, sizin Yeni web sitesiile gösterilecek mümkün olan en yüksek piksel yoğunluğu Kullanıcıların cihazına göre. Eğer bu olursa bir retina hazır cihaz o zaman bu ekran, basit renklerle aydınlanacaktır. bu dünyadan dışarı.

Bununla fotoğrafçılığınızdan en iyi şekilde yararlanın WordPress için retina hazır temapişman olmayacaksın.

SEO Optimizasyonu

SEO en popüler terimler gibidir ama basitçe söylemek gerekirse, web sitenizin belirli bir şekilde kodlanması gerektiği anlamına gelir, böylece Google ve Bing gibi Arama Motorları​ ihtiyaç duyduğu doğru şeyleri bulabilir, sayfanızı doğru sıralayın.

Bu şu anlama gelir temiz kodiyi tasarlanmış ve kullanımı üzerinde size daha fazla kontrol sağlayan hemen hemen tüm popüler SEO eklentileri için destek. doğru meta veri doğru yerde ve şişkinlikten arınmış olmak.

Güçlü AJAX

AJAX​ veya Asenkron Javascript ve XML​, web geliştirmede kullanılan ve bir web sayfasının sayfayı yeniden yüklemeden bir sunucuyla iletişim kurmasını sağlayan bir teknikler grubudur. Bu, ürünler arasında arama yaparken en iyi şekilde görülür. bir sahip olmadığını biliyorsun AJAX destekli site her kategori değiştiğinde veya ürün örneği güncellendiğinde tüm sayfa titrer ve yeniden yüklenir.

WoodMart ile değil. Mümkün olan en iyi teknolojiyi kullanarak, siz seçtikçe güncellenen olası tür ve türden yığınlara sahip her türden ürün galerileriyle bu sorundan kurtulduk. Müşterilerinize, bir ortamda beklediğiniz türden bir deneyim sunar. bugün çevrimiçi lider pazar yeri​. ile onların beklentilerini karşılayın WordPress için WoodMart​ – basit.

35’ten Fazla Demo Düzeni

A harika web sitesi Başlamanız için güzel bir demo düzeni kaynağına sahip olmalı ve bunu en başından beri fark ettik ve kapıdan sert bir şekilde çıktık. 35 çarpıcı düzen seçim yapabilmeniz için. Temamızı dahil olmak üzere her türlü mağaza için kullanabilirsiniz. mobilya, modaGiyim, elektroniksaatler, gözlükler, spor, ayakkabılar, mücevher, kozmetik ve diğerleri. Temamız da uygundur Kurumsal ve dergi web siteleri ve WooCommerce olmadan kullanabilirsiniz.

Gelişmiş Değişken Ürünler

yapabilmek ürünlere birden fazla ürün değişkeni ve renk örneği uygulayın​ mağazanızda bir zorunluluktur. WoodMart, sahip olmanıza izin vererek optimize edilmiştir listeleme ancak birçok renk göster örnekler için veya bir birden fazla boyutu, türü, stili ve amacı olan belirli ürünler.

Bu, dükkanınıza çok şey katar daha fazla derinlik sahip olunan her ürünle çoklu nitelikler ve varyasyonlarve Sepetinize eklenir eklenmez görünürler, sayfa yeniden yüklenmez, yenileme gerekmez. Bir kez denedikten sonra geriye bakmak yok.

Sürükle ve Bırak Başlık Oluşturucu!

Harika bir kullanıcı deneyimi genellikle harika bir başlık tasarımıyla başlar ve bazılarına saçma gelse de genellikle gözden kaçar. WoodMart’ın bir sonraki yinelemesi ile, başlıklarınızı tasarlamanız üzerinde tam kontrol sağlayan güçlü bir ‘Sürükle ve Bırak’ başlık oluşturucusunu piyasaya sürüyoruz. Blokları yerlerine sürükleyin, etiketleyin, arka plan resimlerini, renkleri, kenarlıkları güncelleyin, adını siz koyun. Hepsi, herkesin gerçekten benzersiz bir şey oluşturmak için kullanabileceği basit bir GUI ile.

WoodMart ile sınırsız olanaklar!

 

 

“Scriptin kullanım sorumluluğu size aittir. Sorumluluk kabul etmemekteyiz. Tören Medya 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün